در حال انتقال به بانک ... processing...

درباره ما

21 فروردین 1398 | 14:44

ما کی هستیم؟

ما شرکتی هستیم که محصولات غذایی ارگانیک را به آشپزخانه های خانگی شما وارد می کنیم. ما در دهقان ارگانیک معتقدیم غذا نه تنها بدن، بلکه ذهن و روان ما را نیز تغذیه می کند. یک رژیم غذایی پاک و بدون سموم ساده ترین راه برای داشتن جسمی سالم و ذهن شاد است.

ما این پروژه را برای بازگرداندن سلامتی انسان، طبیعت و جامعه، پرورش جوامع و تشویق کشاورزان برای بازسازی خاک ما و تکامل آینده مواد غذایی آغاز کردیم.

انسان مفهوم سموم دفع آفات و کودها را از تمدن های باستانی مانند سومر و بین النهرین گرفته است. اما هرچه از نظر فنی و شیمیایی پیشرفت بیشتری کرده ایم، سمیت این مواد شیمیایی افزایش یافته و سلامتی مردم و خاک ما را خراب کرده است. ارتباط ما با طبیعت و درک چگونگی برقراری رابطه همزیستی با آن به طور موثر از بین رفته است. این به نوبه خود ما را به جامعه ای مبتلا کرده است که با بیماری های زیادی روبرو بوده و محصول را کاهش می دهیم.

هدف اصلی ما در بازار دهقان مارکت این است که این روند را معکوس کنیم و جامعه را به دوران طلایی سلامتی برسانیم - جایی که ما روابط خود را با مادر طبیعت تقویت می کنیم و یاد می­گیریم که چگونه از غذا به عنوان نه تنها تغذیه، بلکه به عنوان دارو برای بدن، عاری از آفت کش های مضر و مواد شیمیایی- همانطور که طبیعت در نظر داشت.

بنابراین، ما بستری را فراهم کردیم که شما قادر خواهید بود بهترین کیفیت محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی دارای گواهی بازرسی ارگانیک ایران، اتحادیه اروپا، امریکا، آلمان، سوئیس و مراجع دیگر معتبر را با کمترین زمان، زحمت و هزینه دریافت کنید.

بازار دهقان مارکت، یک مرجع از محصولات ارگانیک کشور، تحت نظر انجمن ارگانیک ایران، محصولات برندهای معتبر ارگانیک داخلی را در یک جا جمع کرده است تا شما قادر به مقایسه، انتخاب و خرید آسان باشید. با دهقان مارکت شما می‌توانید تمامی خریدهای ارگانیک خود را به صورت شفاف در یک حساب کاربری در وب‌سایت تحت کنترل داشته باشید. به بیان دیگر خرید آسان ترین راه رسیدن به محصولات ارگانیک، ما خواهیم بود.