در حال انتقال به بانک ... processing...

قوانین

10 مرداد 1398 | 11:16

دهقان ارگانیک با برداشتن گامی موثر در راستای فروش محصولات ارگانیک همواره می کوشد با فراهم سازی شرایطی مطلوب، خریدی رضایت بخش و آسان را برای شما عزیزان فراهم سازد.

 

قوانین سایت

ورود کاربران به وب‌سایت دهقان ارگانیک و استفاده ازخدمات ارائه شده در این وب سایت به معنای آگاهی از شرایط و قوانین استفاده از این خدمات و پذیرفتن آن می‌باشد. شرایط و قوانین دهقان ارگانیک متأثر از شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده جمهوری اسلامی ایران است. لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود و استفاده از هر گونه خدمات این سامانه به عنوان یک قرارداد ضروری تلقی می‌شود. لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.

 

نحوه خرید از سایت دهقان ارگانیک

برای خرید کافی است ابتدا محصول موردنظر را انتخاب نمایید سپس بعد از مطالعه مشخصات و ویژگی های آن ضمن تایید نهایی وجه را به درگاه های معتبر در سایت واریز نمایید.

هم چنین دهقان ارگانیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته بندی کالا ندارد بلکه مسئولیت آن با شرکت تولید کننده می باشد.

قابل ذکر است از نظر قانونی اعمال تغییر و انصراف خرید برای مشتری وجود ندارد با این وجود می توانید با تماس به پشتیبانی تیم دهقان مارکت از خرید انصراف دهید و وجه واریزی را دریافت نمایید.

 

نحوه ضمانت کالا در سایت دهقان ارگانیک

تیم دهقان ارگانیک هیچ گونه ضمانتی بابت کیفیت و کمیت محصولات غذایی ارگانیک ندارد تنها در صورت مغایرت محصول با کالای انتخابی در سایت ما موظف به جبران حق تضییع شده مشتریان عزیز هستیم.

چنان چه کالای انتخابی سالم به دست مشتری نرسد باید حداقل ظرف ۲۴ ساعت مشتری مشکل را به تیم پیشتیبانی اطلاع دهد و طی ۷ روز کاری کالا را به تیم دهقان ارگانیک تحویل دهد.گفتنی است هزینه ارسال مجدد کالا به عهده مشتری می باشد.

در صورتی که آسیب، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن کالا خودداری نماید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به دهقان ارگانیک بازگردانده شود.

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط تیم پشتیبانی در صورتی که کالا بدون ایراد باشد مجدد محصول برای مشتری ارسال می شود.در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد،کالای مزبور به مدت یک ماه به صورت امانت نزد دهقان ارگانیک می ماند و پس از انقضای مهلت تعیین شده دهقان ارگانیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال مفقود شدن یا وارد شدن آسیب به کالای موردنظر ندارد.

 

قوانین بازگرداندن وجه

بعد از مرجوع کالا به دهقان ارگانیک و بررسی و تایید عیوب، وجه پرداختی فقط به شماره حساب یا شماره کارت مشتری در روزهای کاری واریز و اطلاع داده می شود.